Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

 

PROGRAM DANIŞMANLARI LİSTESİ 

PROGRAMLAR   Danışmanlar Telefon Numarası BLOK-KAT ODA NO
Bilgisayar Programcılığı  I. Sınıf   Öğr.Gör.Sema ÖZHAN 2504043 B BLOK 2.KAT B-27
II. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Erhan KAHYA 2504024 A BLOK-2.KAT A-55
Bilgisayar Programcılığı  (İ Ö)  I. Sınıf   Öğr.Gör.Emre TEKİN  2504042 A BLOK-2.KAT A-54
II. Sınıf   Öğr.Gör.Ersoy MEVSİM 2504036 A BLOK-2.KAT A-55
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Dilber YILDIZ 2504067 B BLOK 3.KAT B-55
II. Sınıf   Dr.Öğretim Üyesi Ertuğrul  KARAKULAK 2504034 B BLOK 2. KAT B-32
Elektrik  I. Sınıf   Öğr.Gör.Ahmet AKBAY 2504019 A BLOK-GİRİŞ KAT A-11
II. Sınıf   Öğr.Gör.Erhan KINALI 2504030 B BLOK 3.KAT B-53
Elektrik (İ Ö)  I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Emre TAHTABİÇEN 2504039 B BLOK 2. KAT B-32
II. Sınıf   Öğr.Gör.Mücella CİHAN 2504029 B BLOK 2.KAT B-30
Elektronik Haberleşme Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Halil İbrahim UZ 2504061 A BLOK 2. KAT A-54
II. Sınıf   Öğr.Gör.Harun EKER 2504016 B BLOK 2.KAT B-38
Elektronik Teknolojisi   I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Figan DALMIŞ 2504028 B BLOK 3.KAT B-55
II. Sınıf   Öğr.Gör.Zafer BAYRAM 2504015 B BLOK 3. KAT B-58
Gıda Teknolojisi   I. Sınıf   Dr.Öğretim Üyesi Hasan METE 2504011 B BLOK 1.KAT B-15
II. Sınıf  Gündüz Dr.Öğretim Üyesi Serap KAYIŞOĞLU 2504006 B BLOK 2.KAT B-39
II. Sınıf  Gece Öğr.Gör.Dr.Aysel İÇÖZ 2504022 B BLOK 3.KAT B-56
Giyim Üretim Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Nazan ÖZCAN 2504046 B BLOK 2.KAT B-27
II. Sınıf  
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Hakan MUTLU  2504017 B BLOK 2. KAT B-35
II. Sınıf  
İnşaat Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Ahmet Bal 2504065 B BLOK 3.KAT B-53
II. Sınıf   Öğr.Gör.M.Barış EKMEKYAPAR 2504037 B BLOK 1.KAT B-07
Kontrol ve Otomasyon  Teknolojisi   I. Sınıf   Öğr.Gör Dilşat UNAKITAN 2504032 B BLOK 2.KAT B- 29
II. Sınıf   Öğr.Gör Fatih ÖZEN 2504040 A BLOK 2.KAT A-46
Makine  I. Sınıf   Öğr.Gör.Aysun ERTEKİN 2504050 B BLOK 3.KAT B-56
II. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Serkan TUĞ 2504047 B BLOK 2. KAT B-28
Makine, Resim ve Konstrüksiyon   I. Sınıf   Öğr.Gör.M.Akif KARATAŞER 2504007 A BLOK 1. KAT A-29
II. Sınıf   Öğr.Gör.Hatice ŞİMŞEK 2504066 B BLOK 3.KAT B-56
Mekatronik  I. Sınıf   Öğr.Gör Fulya ÖZDEMİR 2504033 B BLOK 2.KAT B- 29
II. Sınıf   Öğr.Gör.Duygu HÜYÜK 2504027 A BLOK 1.KAT A-28
Mobilya ve Dekorasyon   I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Bahadır ALTÜRK 2504045 B BLOK 1.KAT B-07
II. Sınıf  
Otomotiv Teknolojisi  I. Sınıf   Dr.Öğretim Üyesi Erdal KILIÇ 2504008 B BLOK 2. KAT B-33
II. Sınıf  
Seracılık  I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Elif Yüksel Türkboyları 2504013 B BLOK .1. KAT B-14
II. Sınıf  
Tarım  Makinaları  I. Sınıf   Dr.Öğretim Üyesi Sevilay GÜL 2504014 B BLOK 1. KAT B-06
II. Sınıf   Öğr.Gör.Mehmet CİVELEK 2504051 B BLOK 3. KAT B-52
Tekstil Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Yasemin Çiftçi ŞENER 2504026 B BLOK 2.KAT B-30
II. Sınıf  
Yapı Denetimi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Ahmet Bal 2504065 B BLOK 3.KAT B-53
II. Sınıf   Öğr.Gör.Dr. Huzur DEVECİ 2504035 B BLOK 1. KAT B-14