2013-06-10

Yüksekokulumuz Programlarında Başarı Sıralamasında İlk Üç'e Girenler



Yüksekokulumuz Programlarında Başarı Sıralamasında İlk Üç'e Giren Öğrenciler 13.06.2013 Perşembe Günü Saat 15.00'de Yüksekokulumuz B Blok Konferans Salonunda Başarı Belgeleri verilecektir.

Sıralamada ilk üç'e giren öğrencilerimizin belirtilen tarih ve saatte Konferans Salonunda cüppeleri ile hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

 

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

2012/2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞARI SIRALAMASINA GÖRE

PROGRAMLARINDA İLK 3'E GİREN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

 

 

 

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1104225025

BUKET ÇOBAN

2.

1114225011

MERVE NUR ÇOLAK

3.

1114225018

AYŞENUR GİRGİN

 

 

 

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.)

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114257026

KEMAL ÖRDEK

2.

2114257003

SEMİHA ÇOBAN

3.

2114257041

TUĞBA KARAOĞLU

 

 

 

 

BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114226014

YUNUS EMRE KAZEL

2.

1114226034

GÜRKAN BİŞGİN

3.

1114226039

EMRE TOSUN

 

 

 

 

ELEKTRİK

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114202801

ÖMER CAN DANACI

2.

1114202017

HASAN ARSLAN

3.

1114202079

MUSTAFA KURU

 

 

 

 

ELEKTRİK (İ.Ö.)

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114252024

EYÜP KEPCEOĞLU

2.

2114252009

YUSUF ŞAHİN

3.

2114252004

MURAT BURSALI

 

 

 

 

 

 

 

 

ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114227016

ALİCAN SALDIR

2.

1114227042

GÖKHAN YAVUZ

3.

1114227036

ÖMER FARUK YÜKSEL

 

 

 

 

ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114228033

GÖKHAN BAYINDIR

2.

1114228013

ENİS YILDIR

3.

1114228014

EŞREF ONUR KAYA

 

 

 

 

ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.)

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114254067

ALİ IŞIK

2.

2114254063

SEMİH DEMİRER

3.

2114254802

UĞUR YILMAZ

 

 

 

 

GIDA TEKNOLOJİSİ

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114210097

GİZEM GÖRMÜŞ

2.

1114210034

NECLA SATIK

3.

1114210031

RABİA GÜLŞAH AKSEL

 

 

 

 

GIDA TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.)

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114260028

ALEV SARIGÜL

2.

2114260801

ESİN KURTDOĞMUŞ

3.

2114260084

EMRE PAS

 

 

 

 

GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1

1114240023

AYŞEN ÖZAVCI

2

1114240010

NESRİN DEMİR

3

1114240013

İMREN PELİT

 

 

 

 

İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114230049

BURAK ÖZER

2.

1114230030

ÖZGÜR TARIK ÖZCAN

3.

1114230006

FATİH AKGÜN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114231029

ASLIHAN ÜLGER

2.

1114231047

MUHAMMED MUSTAFA CANÇELİK

3.

1114231039

SİNAN DİNÇ

 

 

 

 

KONTROL VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİ

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114232022

EMRE DURAL

2.

1114232025

ERKAN ŞENER

3.

1114232038

UMUT EKİZOĞLU

 

 

 

 

KONTROL VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.)

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114261015

FERDİ GÜMÜŞ

2.

2114261023

ÜMİT MEMİŞ

3.

2114261036

ORHAN KAYA

 

 

 

 

MAKİNE

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114208068

ERKUT AKKAYA

2.

1114208063

SAMİ EROL

3.

1114208077

MUSTAFA KAYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAKİNE (İ.Ö.)

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114258016

MERT YILMAZ

2.

2114258017

MEHMET YILMAZ

3.

2114258047

TARIK BAL

 

 

 

 

MAKİNE, RESİM VE KONSTRÜKSİYON

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114233032

UĞUR KARAKİRPİK

2.

1114233001

OKAN ÇINAR

3.

1114233005

RAMAZAN GÖKKAYA

 

 

 

 

MAKİNE, RESİM VE KONSTRÜKSİYON (İ.Ö.)

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114259008

YUSUF OKUMUŞ

2.

2114259051

ŞİRİN BİLGİÇ

3.

2114259057

TUĞÇE BAKKAL

 

 

 

 

 

 

MEKATRONİK

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114217044

YILMAZ TOPAL

2.

1114217003

TUNAY ACIMAN

3.

1114217013

İSMAİL EMRE EYEN

 

 

 

 

MOBİLYA VE DEKORASYON (İ.Ö.)

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114287048

OZAN AKTAŞ

2.

2114287045

NAİL TUFAN

3.

2114287049

EMRE AKKAN

 

 

 

 

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.)

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114255039

YUSUF ARSLAN

2.

2114255051

ÇAĞATAY DEMİR

3.

2114255002

EMRE DEMİR

 

 

 

 

SERACILIK

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114239003

TAHSİN DÜNDAR

2.

1114239021

MUSTAFA KOCAMAN

3.

1114239012

GÜLER YILMAZ

 

 

 

 

TARIM MAKİNELERİ

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114235031

YILDIRAY ÇINAR

2.

1114235030

MESUT KAHRAMAN

3.

1114235006

ERHAN GÜN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114236064

FİLİZ MERT

2.

1114236001

RUHAN ÇOBAN

3.

1114236069

YELİZ GÖKBAYRAK

 

 

 

 

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.)

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

2114256045

SERAP AYDIN

2.

2114256021

KEZBAN ÖZTÜRK

3.

2114256011

İBRAHİM YEKTA BAYSARI

 

 

 

 

 

YAPI DENETİMİ

 

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114237049

YUNUS ŞEN

2.

1114237008

MELİS ERAT DÖNMEZ

3.

1114237034

ÖZNUR AYAS

 

 

 

 

YEM TEKNOLOJİSİ VE HAYVAN BESLEME

S.N.

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

1.

1114238003

SAVAŞ SALLAYICI

2.

1114238004

BÜLENT YILMAZ