PROGRAM DANIŞMANLARI LİSTESİ 

PROGRAMLAR   Danışmanlar Telefon Numarası BLOK-KAT ODA NO
Bilgisayar Programcılığı  I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Erhan KAHYA 2504024 A BLOK-2.KAT A-55
II. Sınıf  
Bilgisayar Programcılığı  (İ Ö)  I. Sınıf   Öğr.Gör.Ersoy MEVSİM 2504036 A BLOK-2.KAT A-55
II. Sınıf  
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Dilber YILDIZ 2504067 B BLOK 3.KAT B-55
II. Sınıf   Öğr.Gör.Ertuğrul  KARAKULAK 2504034 B BLOK 2. KAT B-32
Elektrik  I. Sınıf   Öğr.Gör.Ahmet AKBAY 2504019 A BLOK-GİRİŞ KAT A-11
II. Sınıf   Öğr.Gör.Erhan KINALI 2504030 B BLOK 3.KAT B-53
Elektrik (İ Ö)  I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Emre TAHTABİÇEN 2504039 B BLOK 2. KAT B-32
II. Sınıf   Öğr.Gör.Mücella CİHAN 2504029 B BLOK 2.KAT B-30
Elektronik Haberleşme Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Halil İbrahim UZ 2504061 A BLOK 2.KAT A-54
II. Sınıf   Öğr.Gör.Harun EKER 2504016 B BLOK 2.KAT B-38
Elektronik Teknolojisi   I. Sınıf   Öğr.Gör.Arzu GÖNÜLOL 2504031 B BLOK 1. KAT B-06
II. Sınıf   Öğr.Gör.Zafer BAYRAM 2504015 B BLOK 3. KAT B-58
Elektronik Teknolojisi (İ.Ö)   I. Sınıf   Yrd.Doç.Dr.Gürcan UZAL 2504082 A BLOK 2.KAT A-27
II. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Figan DALMIŞ 2504028 B BLOK 3.KAT B-55
Gıda Teknolojisi   I. Sınıf   Yrd.Doç.Dr.Serap KAYIŞOĞLU 2504006 B BLOK 2.KAT B-39
II. Sınıf   Öğr.Gör.Cevdet ARITAŞI 2504021 B BLOK 1.KAT B-17
Gıda Teknolojisi (İ.Ö)   I. Sınıf   Okt.F.Kuloğlu Akpınar 2504049 B BLOK 3.KAT B-51
II. Sınıf   Öğr.Gör.Aysel İÇÖZ 2504022 B BLOK 3.KAT B-56
Giyim Üretim Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Sema ÖZHAN 2504043 B BLOK 2.KAT B-31
II. Sınıf   Öğr.Gör.Nazan ÖZCAN 2504046 B BLOK 2.KAT B-27
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Emre TEKİN  2504042 A BLOK 3. KAT A-54
II. Sınıf   Öğr.Gör.Hakan MUTLU  2504017 B BLOK 2. KAT B-35
İnşaat Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Ahmet Bal 2504065 B BLOK 3.KAT B-53
II. Sınıf   Öğr.Gör.M.Barış EKMEKYAPAR 2504037 B BLOK 1.KAT B-07
Kontrol ve Otomasyon  Teknolojisi   I. Sınıf   Öğr.Gör Dilşat UNAKITAN 2504032 B BLOK 2.KAT B- 29
II. Sınıf   Öğr.Gör Fatih ÖZEN 2504040 A BLOK 2.KAT A-46
Kontrol ve Otomasyon  Teknolojisi(i.Ö) I. Sınıf   Öğr.Gör.Fulya ÖZDEMİR 2504033 B BLOK 2.KAT B-29
II. Sınıf   Öğr.Gör Fatih ÖZEN 2504040 A BLOK 2.KAT A-46
Makine  I. Sınıf   Yrd.Doç.Dr.Atilla BABACAN 2504081 A BLOK ZEMİNKAT MAKİNE ATL
II. Sınıf   Öğr.Gör.Serkan TUĞ 2504047 B BLOK 2.KAT B-35
Makine  (İ.Ö)   I. Sınıf   Öğr.Gör.Yunus GÜVEN 2504020 B BLOK 1. KAT  B-13
II. Sınıf   Öğr.Gör.Dr. Sinan CENGİZ 2504010 A BLOK 1. KAT A-29
Makine, Resim ve Konstrüksiyon   I. Sınıf   Yrd.Doç.Dr.Serap AKDEMİR 2504009 B BLOK 2. KAT B-28
II. Sınıf   Öğr.Gör.Hatice ŞİMŞEK 2504066 B BLOK 3.KAT B-56
Makine, Resim ve Konstrüksiyon (İ.Ö)  I. Sınıf   Okt.Aysun ERTEKİN 2504050 B BLOK 3. KAT B-57
II. Sınıf   Öğr.Gör.M.Akif KARATAŞER 2504007 A BLOK 1. KAT A-29
Mekatronik  I. Sınıf   Öğr.Gör.Duygu HÜYÜK 2504027 A BLOK 1.KAT A-28
II. Sınıf  
Mobilya ve Dekorasyon (İ.Ö)   I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Özlem Bozkurt  2504012 B BLOK 3. KAT B-57
II. Sınıf   Öğr.Gör.Bahadır ALTÜRK 2504045 B BLOK 1.KAT B-07
Otomotiv Teknolojisi (İ.Ö)  I. Sınıf   Yrd.Doç.Dr.Erdal KILIÇ 2504008 B BLOK 2. KAT B-33
II. Sınıf   Öğr.Gör.Mustafa TEMEL 2504023 B BLOK 3. KAT B-59
Seracılık  I. Sınıf   Öğr.Gör.Dr.Elif Yüksel Türkboyları 2504013 B BLOK .1. KAT B-14
II. Sınıf  
Tarım  Makinaları  I. Sınıf   Yrd.Doç.Dr.Sevilay GÜL 2504014 B BLOK 1. KAT B-06
II. Sınıf   Öğr.Gör.Mehmet CİVELEK 2504051 B BLOK 3. KAT B-52
Tekstil Teknolojisi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Yasemin Çiftçi ŞENER 2504026 B BLOK 2.KAT B-30
II. Sınıf   Öğr.Gör.Şennur ASMA DELEN 2504058 B BLOK 3.KAT B-51
Yapı Denetimi  I. Sınıf   Öğr.Gör.Ahmet Bal 2504065 B BLOK 3.KAT B-53
II. Sınıf   Öğr.Gör.Huzur DEVECİ 2504035 B BLOK 1. KAT B-14