Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

STAJ KOMİSYONLARI

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı Programı Staj Komisyonu Doç. Dr. Aytekin ERDEM, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Erhan KAHYA(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Ersoy MEVSİM, Üye
Bilgisayar Programcılığı Programı(İkinci Öğretim) Staj Komisyonu Doç. Dr. Aytekin ERDEM, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Erhan KAHYA, Üye
Öğr.Gör. Ersoy MEVSİM(Program Danışmanı), Üye
Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Seracılık Programı Staj Komisyonu Prof.Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Elif YÜKSEL TÜRKBOYLARI(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör.Dr. Funda ÖZDÜVEN, Üye
Yem Teknolojisi ve Hayvan Besleme Programı Staj Komisyonu PASİF
Elektrik ve Enerji Bölümü Elektrik Programı Staj Komisyonu Doç.Dr. Serap AKDEMİR, Başkan
Öğr.Gör. Erhan KINALI(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Mücella CİHAN, Üye
Elektrik Programı(İkinci Öğretim) Staj Komisyonu Doç.Dr. Serap AKDEMİR, Başkan
Öğr.Gör. Hakan MUTLU, Üye
Öğr.Gör. Mücella CİHAN(Program Danışmanı), Üye
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Doç.Dr. Serap AKDEMİR, Başkan
Öğr.Gör. Hakan MUTLU(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Mücella CİHAN
Elektronik ve Otomasyon Bölümü Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Dr.Öğr. Üyesi Gürcan UZAL, Başkan
Dr.Öğr. Üyesi Ertuğrul KARAKULAK, Üye
Öğr.Gör. Zafer BAYRAM (Program Danışmanı), Üye
Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Dr.Öğr. Üyesi Gürcan UZAL, Başkan
Öğr.Gör. Dilşat UNAKITAN (Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Fatih ÖZEN, Üye
Elektronik Teknolojisi Programı Staj Komisyonu

Dr.Öğr. Üyesi Gürcan UZAL, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Figan DALMIŞ (Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Zafer BAYRAM, Üye

Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Dr.Öğr. Üyesi Gürcan UZAL, Başkan
Öğr.Gör. Duygu HÜYÜK, Üye
Öğr.Gör. Fatih ÖZEN (Program Danışmanı), Üye
Mekatronik Programı Staj Komisyonu

Dr.Öğr. Üyesi Gürcan UZAL, Başkan
Öğr.Gör. Duygu HÜYÜK(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör.Dr. Figan DALMIŞ, Üye

Gıda İşleme Bölümü Gıda Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Prof.Dr. Hakime Hülya ORAK, Başkan
Doç.Dr. Serap KAYİŞOĞLU, Üye
Dr.Öğr. Üyesi Hasan METE, Üye
Öğr.Gör. Dr. Aysel İÇÖZ, Üye
Öğr.Gör. Cevdet ARITAŞI, Üye
İnşaat Bölümü İnşaat Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Doç.Dr. Zeki Ünal YÜMÜN, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Huzur DEVECİ, Üye
Öğr.Gör. M.Barış EKMEKYAPAR(Program Danışmanı), Üye
Yapı Denetimi Programı Staj Komisyonu Doç.Dr. Zeki Ünal YÜMÜN, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Huzur DEVECİ, Üye
Öğr.Gör.Dr. Ahmet BAL(Program Danışmanı), Üye
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Makine Programı Staj Komisyonu Doç.Dr. Serap AKDEMİR, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Hatice ŞİMŞEK, Üye
Öğr.Gör. M.Akif KARATAŞER(Program Danışmanı), Üye
Makine, Resim ve Konstrüksiyon Programı Staj Komisyonu Doç.Dr. Serap AKDEMİR, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Hatice ŞİMŞEK(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. M.Akif KARATAŞER, Üye
Tarım Makineleri Programı Staj Komisyonu Doç.Dr. Serap AKDEMİR, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Serkan TUĞ, Üye
Öğr.Gör. Mehmet CİVELEK(Program Danışmanı), Üye
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü Mobilya ve Dekorasyon Programı Staj Komisyonu Dr.Öğr. Üyesi Özlem BOZKURT, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Bahadır ALTÜRK(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Emre TEKİN, Üye
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Otomotiv Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Dr.Öğr. Üyesi Erdal KILIÇ, Başkan
Öğr.Gör.Dr. Serkan TUĞ(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Mehmet CİVELEK, Üye
Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Giyim Üretim Programı Staj Komisyonu Doç. Dr. Aytekin ERDEM, Başkan
Öğr.Gör. Nazan ÖZCAN(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Dilber YILDIZ, Üye
Tekstil Teknolojisi Programı Staj Komisyonu Doç. Dr. Aytekin ERDEM, Başkan
Öğr.Gör. Yasemin ÇİFTÇİ ŞENER(Program Danışmanı), Üye
Öğr.Gör. Şennur ASMA DELEN, Üye